پروژه برنامه نویسی درس گرافیک رشته کامپیوتر

مطالب دیگر:
🔑ليست شركتهاي پخش مواد غذایی مشهد🔑ليست شركتهاي پخش مواد غذایی ياسوج🔑ليست شركتهاي پخش مواد غذایی يزد🔑نمونه مسائل جاوا🔑نمونه مسايل آجاكس🔑بررسی پروبيوتيك وكاربرد آن در آبزي پروري🔑پاورپوینت توليد كنسرو ذرت شيرين🔑پاورپوینت خط تولید قند کله🔑پاورپوینت تولید درب و پنجره های UPVC🔑پاورپوینت خط تولید و طراحی طلا و جواهر🔑پاورپوینت فرايند توليد لواشك خرما🔑پاورپوینت آشنایی با خط تولید کاشی و سرامیک🔑پاورپوینت آشنایی با تولید اگزوز موتور سیکلت🔑پاورپوینت روش تولید قطعات الکترونیکی🔑پاورپوینت روش کشت توت فرنگی به صورت🔑پاورپوینت آشنایی با خط تولید موزائیک🔑پروژه پایانی شبیه سازدستگاه خودپرداز (ATM) با #C در محیط ASP.NET به همراه پایگاه داده🔑پاورپوینت خط تولید ژلاتین🔑پاورپوینت فرآیند تولید شیرآلات بهداشتی🔑پاورپوینت روش تولید ظروف شیشه ای🔑پاورپوینت فرايند توليد قوطي فلزي🔑پاورپوینت طرح توجیهی تولید کرم ابریشم🔑پاورپوینت خط تولید ظروف یکبار مصرف فوم🔑پاورپوینت آشنایی با بسته بندی مواد غذایی، حبوبات و خشکبار🔑پاورپوینت آهک
برنامه نویسی c,openGL,گرافیک کامپیوتری|41010702|cbz
هم اکنون فایل با موضوع پروژه برنامه نویسی درس گرافیک رشته کامپیوتر آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این تحقیق با ابزار openGL به زبان سی پلاس پلاس می باشد که البته از نظر برنامه نویسی تحقیق خوبی برای این درس می باشد. این تحقیق نمایش یک چهارراه می باشد که با راست کلیک کردن روی صفحه می توان چراغ چهار راه را سبز یا قرمز کرد که به طبع آن ماشین ها حرکت می کنند. همچنین می توان بین دو مد شب و روز انتخاب کرد. علاوه بر این در این پیاده سازی از تکنیک سایه هم استفاده شده است به طوری که با تغییر مسیر خورشید جهت سایه اجسام تغییر کرده و متناسبا بزرگ و کوچک می شوند. بالن موجود در هوا هم که ظاهری شطرنجی دارد به نحوی تغییر می کند که گویا بالن آن رد حال تکان خوردن است. نمایی از این تحقیق به عنوان تصویر کالا انتخاب شده است.